ZWIĄZEK EMERYTÓW I RENCISTÓW POŻARNICTWA W LEGIONOWIE


Idź do treści

Aktualności

Sprawy Bieżące


Informujemy że Zarząd naszego Koła organizuje czterodniową wycieczkę do Torunia i okolic. Wyjazd 23 czerwca (czwartek) o godz. 6.15 parking przy stacji benzynowej SHELL w Legionowie. Powrót 26 czerwca (niedziela) w godzinach popołudniowych. Koszt 360 złotych od osoby.
Planowany przebieg trasy - Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, miasto Toruń, Chełmża, Sanktuarium w Skępem, Zamek w Golubiu-Dobrzyniu, Ciechocinek.
Nocleg, ognisko i wieczorek taneczny zaplanowano w Ośrodku Wypoczynkowym w miejscowości Kamionki Małe nad jeziorem Kamionkowskim adres internetowy http://polanka-kamionki.pl/.
Zgłoszenia i wpłaty na konto (z dopiskiem Toruń) prosimy składać do dnia 20 maja 2016 roku. Numer konta znajdziecie w zakładce "Nasz Związek" > "Kontakt z Władzami. Wszelkie pytania prosimy kierować do kolegów Jacka i Zdzisława


Z okazji Dni Ochrony Przeciwpożarowej Zarząd Koła chce zorganizować jednodniową wycieczkę autokarową dla strażaków i ich rodzin. Planujemy wyjazd 19 maja (czwartek), do Muzeum - Miejsca Pamięci w Palmirach a następnie zwiedzanie Muzeum Puszczy Kampinoskiej połączone z ogniskiem. Zbiórka o godzinie 8.00 na terenie koszar JRG w Legionowie. Zapisy telefonicznie u kolegi Jacka i Zdzisława.


17 – 29 kwietnia Turnus rehabilitacyjny w Sanatorium VERANO w Kołobrzegu ul. Kościuszki 12
Cena 112zł za osobodzień + 42zł klimatyczne i 135 zł transport autokar. Cena może nieznacznie ulec zmianie (podwyższenie stawki klimatycznego i opłaty za autokar)
- Wyjazd z Legionowa spod TESCO ul. Sowińskiego 4.00
- Wyjazd z Wołomina – 4.40
- Wyjazd z Serocka – 5.30
Badania lekarskie 17.04.2016r. od godz. 14.00
Na autokar jest już komplet pasażerów.
Można zapisać się do grupy i jechać własnym transportem


Zarząd Koła Emerytów i Rencistów Pożarnictwa w Legionowie
zaprasza

na Bal Karnawałowy, który odbędzie się w dniu 30 stycznia 2016 roku (sobota) w Legionowie przy ulicy Norwida 4 w lokalu gastronomicznym "PREZYDENCKA". Zarząd zaprasza wszystkich chętnych wraz z ich rodzinami i znajomymi.
Bal zaplanowano w godzinach 20.00 - 05.00. Koszt od osoby to 115 złotych.
Prosimy o szybką odpowiedz ze względu na ograniczoną iliść miejsc. Wpłaty do dnia 10.01.2016 u kolegi Jacka i Zdzisława lub bezpośrednio na konto związku z dopiskiem "Bal karnawałowy 2016"
Numer konta znajdziecie w zakładce "Nasz Związek" > "Kontakt z Władzami"


Informujemy, że emerytowi do 70-tego roku życia przysługuje 50 % zniżka w przejazdach komunikacją miejską ..... czytaj >>

Emerytowi przysługuje dwukrotny przejazd komunikacją PKP ze zniżką 33%.
Zaświadczenia na przejazd do poobrania u kolegi Jacka.
Do wypisania zaświadczenia potrzebna jest legitymacja emeryta - rencisty


Strona Główna | Nasz Związek | Sprawy Bieżące | Prawo | Inne | Wydarzenia | Mapa witryny


Podmenu:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego